Wyślij zapytanie


Dane kontaktowe

Sekretariat Studiów
Katedra Logistyki SGH
Al. Niepodległości 128
02-554 Warszawa
tel. 22 564 9326, faks 22 564 6863
kl@sgh.waw.pl


Zapraszamy na XLVIII edycję Studiów. Dołącz do Najlepszych.

  • Uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowego Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw (na życzenie także dokumentu w języku angielskim) w Szkole Głównej Handlowej, najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, która w większości rankingów akademickich w Polsce zajmuje czołowe miejsca w dziedzinie ekonomii i zarządzania.
  • Studia organizowane przez Katedrę Logistyki SGH („Warszawskiej Kuźni Kadr Logistycznych”), która przez blisko 20 lat funkcjonowania wykazała się niekwestionowanym dorobkiem badawczym, dydaktycznym i publikacyjnym w Polsce i za granicą oraz stała się liderem kształcenia w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na szczeblu menedżerskim w naszym kraju.
  • Unikatowy program studiów o standardzie międzynarodowym, stworzony we współpracy z wiodącymi ośrodkami logistycznymi z Europy, USA i Japonii, stale udoskonalany i dostosowywany do potrzeb polskiego rynku przez 15 lat funkcjonowania Studium.
  • Zajęcia z najlepszymi, starannie dobranymi wykładowcami akademickim (gwiazdy zarządzania z SGH) i praktykami biznesowymi („znane twarze” m.in. z mediów i występów na renomowanych konferencjach).
  • Po zakończeniu Studium możliwość dołączenia do Naszej Rodziny Absolwentów, liczącej już blisko 2.000 byłych słuchaczy Studium, należących obecnie do elity polskich menedżerów logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.
Szukasz dodatkowych informacji? | Masz uwagi do naszego serwisu? | Problemy techniczne?

Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
centrala: +48 564 60 00, faks kancelarii: +48 22 849 53 12
e-mail: informacja@sgh.waw.pl

Copyright © Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 2020